Aisab

haft krzyżykowy, haft polski, karteczki, życzenia,decoupage, sutasz, skrapboking, biżuteria

Przepiśniki, notatniki

 • 3 marca 2014 20:39

Witam kolejny raz w dniu dzisiejszym korzystam że mam internet i pokazuje szybko dopóki mogę ostatnio zrobione przepiśniki i notatnik na zapiski dla mojej ulubionej Oleńki:):) z okazji osiemnastki:):) Ładne wnętrza za sprawą studia75 🙂 i przemiłej Pani z tego studia, za co ślicznie dziękuje:)

DSCF2459 DSCF2490Notes, zapiski, przepiśnik, pamiętnik DSCF2491Notes, zapiski, przepiśnik, pamiętnik Notes, zapiski, przepiśnik, pamiętnik Notes, zapiski, przepiśnik, pamiętnikDSCF2492 Notes, zapiski, przepiśnik, pamiętnikDSCF2493 Notes, zapiski, przepiśnik, pamiętniknnMiłej i spokojnej nocki wszystkim życzę:)

12 komentarzy

 1. Olenka_ja pisze:

  A ja dziękuję mojej Basieńce :)) za radość, jaką mi tym zapiśnikiem sprawiła :)) zresztą Ty Basiu już o tym wiesz. Trudno będzie mi go zapisać. Jest tak idealny i tak doskonały. Profesjonalny. Wspaniała kolorystyka i wykończenie. Ty mnie Basiu już doskonale znasz i perfekcyjnie umiałaś dobrać to, co może mi się spodobać :)) Wnętrze jest faktycznie wyjątkowe również. Od razu przypomniał mi się mój pierwszy pamiętnik – nie ten na zapiski własne, ale taki co to dzieci dawały w szkole koleżankom i kolegom by im się wpisywali – dostałam go od Mikołaja sto lat temu i jak na tamte czasy to było takie prawdziwe cacuszko, nie tam jakis made in china, tylko piękne szyte cudeńko właśnie z takimi cudownymi, zdobionymi kartkami w środku. Rozpisałam się troszkę za dużo… wybacz mi Basiu, ale na prawdę bardzo, bardzo mnie wzruszyłaś… dziękuję :))

 2. Aisab pisze:

  Oleńko nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę że mogłam się przyczynić do Twojej radości:)

 3. barbarahaft pisze:

  cud, miód i orzeszki…………

 4. Celestial pisze:

  Co jedna to piękniejsza 🙂 Aż zapisywać szkoda 🙂

 5. cohenna pisze:

  Jejciu ależ ten zapośnik jest cudny!!

 6. Teresa pisze:

  przepiękne prace

 7. piaseiza pisze:

  Świetne przepiśniki , szczególnie te dwa pierwsze przypadły mi do gustu – szczęściara z tej Oleńki 😉

 8. Olu piękny prezent dostałaś,wspaniały i niepowtarzalny… cudo. Basiu pozdrawiam Cię:)))

 9. el pisze:

  ten pierwszy jest najładniejszy na świecie , nietypowa ciekawa kolorystyka . Oli przy okazji wszystkiego najlepszego.Tobie zaś Basiu bardzo dziękuję za niezwykle miłe słowa pod moimi postami .

 10. Elunia pisze:

  Basiu świetne prace

 11. Aisab pisze:

  Bardzo dziękuje:)

 12. AnioleQ7 pisze:

  Co jeden to ładniejszy 🙂

Dodaj komentarz