Aisab

haft krzyżykowy, haft polski, karteczki, życzenia,decoupage, sutasz, skrapboking, biżuteria

świeżutkie nowości

  • 17 stycznia 2019 10:46

Dzień dobry, dzisiaj od rana zapowiada się śliczny słoneczny dzień, w naszym sklepie też wiele słońca i radości wniosły śliczne nowości, takie widoki zawsze radują moje serce i oczy:)
od samego rana na sklepowych półkach czekają i na Was przepiękne papiery od Mintay Papers
4 cudowne kolekcje, aż szkoda je ciąć:)

KIDDIE-dziecięce lata to niekończąca się parada radości, której granice wyznacza jedynie wyobraźnia najmłodszych. Kolekcja „Kiddie” idealnie oddaje naszą tęsknotę do bestroskich lat dzieciństwa. Bajkowa atmosfera, urocze zwierzątka, które przypominają o ulubionych pluszakach i paleta kolorystyczna z nutą retro, sprawiają, że będzie idealna do wszelkich projektów o tematyce dziecięcej. Jak zawsze nie brakuje tu również uniwersalnych, ponadczasowych wzorów, które będą świetnie współgrać z wieloma innymi tematami.

-MARRY ME
– Marry me! – czyli „Wyjdź za mnie!” Najlepiej w eleganckim, pastelowym anturażu, pełnym róż, romantycznych gałązek, z wielkim tortem i obowiązkowym szampanem. Elegancko ale z nowoczesnym twistem. Taka właśnie jest nasza kolekcja „Marry me” dedykowana wszelkim ślubnym projektom. Można z niej stworzyć wspaniałe albumy, ślubną papeterię jak i romantyczne kartki gratulacyjne lub zaproszenia. Uniwersalne tła z łatwością pozwolą wyjść poza ślubny motyw przewodni tej kolekcji i wykorzystać ją również w innych projektach.

-LIFE STORIES
Za każdymi zamkniętymi drzwiami kryje się jakaś życiowa opowieść. Złuszczona farba, stare drewno, przetarcia i podniszczenia nawiązujące do stylów vintage i grunge łączą się ze współczesnymi motywami. Taka właśnie jest nasza kolekcja „Life stories” – eklektyczna, sentymentalna, bardzo przytulna, pełna tekstur, kwiatów i przedmiotów z przeszłości. Doskonale sprawdzi się w oprawie starych fotografii jak również współczesnych nastrojowych oraz artystycznych zdjęć. Znakomita do scrapowania cennych historii.

oraz BLOOMVILLE
„Bloomville” to sielankowe, małe miasteczko, w którym życie toczy się zgodnie z rytmem natury. Można tu znaleźć urokliwe domy ze starej cegły, drewniane okiennice oraz bujne kwieciste ogródki. Ta radosna kolekcja przenosi w miejsce pełne kwiatów, ptaków i motyli. „Bloomville” to również uniwersalne tła, dzięki którym można stworzyć wiele projektów o dowolnej tematyce. Doskonała również do tworzenia Wielkanocnych projektów.
serdecznie zapraszamy

https://czerwonycyrkiel.pl/

2 komentarze

  1. Celestial pisze:

    Piękne kolekcje 🙂

  2. Mirela pisze:

    Piękne papiery 🙂

Dodaj komentarz