Aisab

haft krzyżykowy, haft polski, karteczki, życzenia,decoupage, sutasz, skrapboking, biżuteria

Creative Blog Tour

 • 15 września 2014 08:57

Kilka dni temu odebrałam wiadomość która mnie zaskoczyła; najpierw pomyślałam „to nie dla mnie”, a po dłuższym zastanowieniu z radością wyraziłam chęć udziału:)

creative blog tour sign

Moja ulubiona Oleńka,  zaprosiła mnie do blogowej zabawy Creative Blog Tour.

DSC_0369 (2)n

Oleńka jest mi bardzo bliska, to dzięki Niej robię karteczki które tak bardzo lubię.(dziękuję Oleńko, dziękuję)

Z Oleńką poznałyśmy się na forum poświęconym haftowaniu jakieś 9 lat temu  i właśnie tam Ola  (jak jeszcze była dzieckiem) robiła najładniejsze w świecie karteczki haftowane, pewnego razu podarowała mi swoje prace i zaniemówiłam, wprost nie uwierzyłam, że taka młoda Dziewczynka robi takie cudowne rzeczy a ja nie potrafię …. od tego momentu zaczęło się zmieniać moje hobby i poszerzać  warsztat pracy o wszelkie przydasie do karteczek:)

Zachęcam  Wszystkich do odwiedzenia Oleńki to bardzo zdolna, twórcza, miła Dziewczyna, lubię Ją jak własne dziecko:)oprócz karteczek znajdziecie piękne prace haftowane,cudowne pachnące stroiki  z mydełka, kiedyś nawet decoupagowała, myślę że wróci do tego:)

Oleńko bardzo Ci dziękuje za wszystko, a przede wszystkim za to że jesteś!!!!

Na czym polega Creative Blog Tour?
 
Należy odpowiedzieć na cztery pytania…
1. Nad czym obecnie pracuję?
O Matko, pytanie mnie dobiło, jak sobie pomyśle że tyle na raz mam rzeczy do zrobienia:) zaczęłam wczoraj hafcik, maleńki
jako przerywnik, odpoczynek po goldenku olbrzymie, mianowicie filiżanki do kuchni a tak ma wyglądać po skończeniu filiżankigromadzę i pakuje mulinki do kolejnej moje pracy haftowanej (zajęcie na kilka lat) 200 kolorów mulin 177 kolorów łączonych i 217 stron A4 do wyhaftowania 1961

Natomiast w pracowni jeden zawrót głowy, w piątek przyszły mi bombki trzeba byłoby pomyśleć i coś z nimi zrobić:), zmówione ślubne karteczki z ptaszkami, świąteczne, urodzinowe i dla bobasków… jeden wielki chaos, nie wiem co mam najpierw robić, ale  wkrótce się odrobię i znowu będzie błogi spokój. Tymczasem myśli moje  zajmuje mi krótki urlop:)

2. Czym moja praca różni się od innych?

Ja dla mnie to jest bardzo trudne pytanie, nie mam pojęcia czym się różni, może moim nastrojem jak jestem w wesołym nastroju moje karteczki są pogodne i kolorowe ( tych jest więcej), jak nie mam nastroju to zawsze oglądam  „Anię z zielonego wzgórza” pocieszając się, że inni mają gorzej i jak wracam po takim seansie do pracowni to  moje prace  nabierają radosnego wyglądu:) Może właśnie tym się różnią że są zawsze wesołe i mocno nadziewane:)

3. Dlaczego tworzę i piszę bloga?

Dlaczego??? Kiedyś korzystałam z blogów Innych Osób, czytałam, podglądałam, nabierałam inspiracji i któregoś dnia pomyślałam że może i ja będę dla Kogoś taką małą inspiracją i … stało się, a po jakimś czasie okazało się że dzięki tej decyzji poznałam tak wiele  wspaniałych, zdolnych i twórczych Osób, cieszę się ogromnie z każdego komentarza, z każdej nowej Osoby która mnie odwiedza, najbardziej Waszą obecność odczułam kiedy wybierałam się  do szpitala i nawet nie wiedziałam że mam tutaj  tylu Przyjaciół:)

Dziękuję Wam za to.

4. Jak wygląda mój proces tworzenia?

Oj, różnie:) czasami wpadam jak burza i biorę wszystko co mam pod ręką bo mam pół godziny na zrobienie karteczki, Ktoś czeka i musi być już:). W większości zaczynam od wytycznych jaki kolor, co kto lubi… a jak mam kolor i motyw to potem już idzie 🙂 Jednak najczęściej powielam swoje prace, Ktoś zamawia identyczną jak ta czy tamta dlatego często na moim blogu widać prace prawie identyczne. Chociaż zdecydowanie wole te prace pierwsze które zaczynam wymyślać, kombinować… to jest ciekawsze zajęcie niż powielanie tych samych

Celem zabawy Creative Blog Tour jest poznanie większej ilości wspaniałych, utalentowanych 
i twórczych osób. Ja zaprosiłam dwie niesamowite dziewczyny 🙂
Pierwsza to Basia. Prowadzi bloga pod nazwą barbarahaft
avatar
Basię znam podobnie jak Oleńkę od bardzo, bardzo dawna, jest to  niezwykle utalentowana Osoba;karteczki,szycie, szydełko, decoupage i wiele wiele innych ciekawych rzeczy… Mam sporo prac Basi i jestem Jej zdolnościami zauroczona:)
Jeździ na wspaniałe jarmarki których zawsze Jej zazdroszczę (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) ciągle coś bardzo ciekawego można na Jej blogu zobaczyć. Przygarnia wszystkie niechciane książki:)
Pokazuje piękno otaczającej Jej przyrody bo mieszka w bardzo uroczym miejscu:)
Zajrzyjcie koniecznie a sami się przekonacie jaka to ciekawa i zdolna Osoba
i zdradzę Wam  jeszcze coś:) Basia bardzo lubi  Mikołaja:):)   a dlaczego to już sami doczytacie:)
Druga Osoba to Ewunia🙂
1
Ewunie  znam bardzo krótko ale wrażenie mam jakbym znała Ją całe swoje życie:)
Poznałam Ją na blogu i bardzo polubiłam:)
Ewa prowadzi dwa blogi jeden robótkowy drugi poświęcony roślinkom które własnoręcznie hoduje i  często wykorzystuje do karteczek.
U Ewy można oprócz cudownych  i niepowtarzających się karteczek zobaczyć prace z  decoupagowanych rzeczy oraz  papierową wiklinę, niesamowite rzeczy tworzy z tych papierków, czy rurek:) obca mi ta technika ale mam koszyczek od Ewy i oprócz tego że jest piękny to bardzo mi się przydaje, jestem nim zachwycona:)
Zachęcam do odwiedzenia Ewy  i gwarantuje, że kto zajrzy zostanie na zawsze:)
Oleńce bardzo dziękuję za to że pomyślała właśnie o mnie i przyłączyła mnie  do zabawy ,
a Was zapraszam do odwiedzenia tych Trzech niesamowitych Kobietek :))
Na tydzień żegnam się z Wami wyruszam jeszcze na  krótki urlopik
do zobaczenia w przyszły wtorek:)

 

 

 

 

11 komentarzy

 1. Agata pisze:

  Niektórych ludzi z blogów warto szanować miłego poniedziałku.

 2. olenka_ja pisze:

  Basiu , coż mogę więcej napisać jak DZIĘKUJĘ 🙂 za te i wiele wiele innych słów 🙂 Cieszę się że w małym stopniu przyczyniłam się do obudzenia Twojego talentu także w papierowej dziedzinie 🙂 Co do mojego decupagu – skąd wiedziałaś że ostatnio chodzi mi po głowie? Pozbyłam się już wszystkich pozostałości po tej technice, a teraz dziwnie tęsknie 😉 ale jak pomyślę znów o poszerzaniu warsztatu… to na razie dziękuję 😉 i tak mi szafy w szfach pękają 🙂 Jeszcze raz dziękuję i życzę udanego poniedziałku 🙂

 3. Barbetka pisze:

  Ja też się cieszę, że wzięłaś udział w zabawie – Oleńka mnie ubiegła, bo ja dopiero co dostałam zaproszenie od Ewy i też chciałam zapytać Ciebie, czy weźmiesz udział – ale jak widać :)))) już jesteś zajęta. Piękny opis i życzę udanego urlopu :))

 4. wiola_c pisze:

  Jak fajnie jest poczytać i dowiedzieć się ciekawych rzeczy o Tobie. 🙂

 5. Fajnie, ze moglam sie dowiedzieć o Tobie multum ciekawych rzeczy.Pozdrawiam:)

 6. EwaJ pisze:

  Dziękuję Basiu, że o mnie pomyślałaś. Z przyjemnością będę kontynuować zabawę. Dziękuję również za wszystkie ciepłe słowa. Ja też bardzo się cieszę, że mogłam Cię poznać – wyraźnie nadajemy na tych samych falach. Serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnego wypoczynku.

 7. el pisze:

  miło Cię jeszcze bardziej poznać

 8. barbarahaft pisze:

  Basiu dziękuję za zaproszenie do zabawy, za miłe słowa i za to, że mogłam Cię poznać.
  Pozdrawiam serdecznie

 9. Bożena pisze:

  Dzięki Basi trafiłam do Ciebie i dzięki Jej za to, bo tworzysz piękne rzeczy i chętnie pozostanę tu na dłużej. W wolnej chwili zapraszam do siebie, będzie mi miło gdy spojrzysz choć raz 🙂
  Pozdrawiam 🙂
  Bożena

 10. basia pisze:

  miło Cie poznać Basiu, kolejna kreatywna Basiu, będę tu zaglądać!

 11. Aisab pisze:

  Bardzo dziękuje za każde słówko
  Bożenko nie pozostawiłaś mi adresu:)

Dodaj komentarz