Aisab

haft krzyżykowy, haft polski, karteczki, życzenia,decoupage, sutasz, skrapboking, biżuteria

nowe wykrojniki

 • 14 października 2016 17:55

śliczne wykrojniki zagościły dzisiaj w sklepie zapraszam:)

 

a tymczasem mały słodziak dla miłośniczki psów i kotów:)kartka-recznie-robiona-zyczeniaurodzinyimieniny-slub-chrzest-komunia-rocznicawykrojnik-memory-box-marianna-desing-cottage-cutzz-joy-8 kartka-recznie-robiona-zyczeniaurodzinyimieniny-slub-chrzest-komunia-rocznicawykrojnik-memory-box-marianna-desing-cottage-cutzz-joy-9 kartka-recznie-robiona-zyczeniaurodzinyimieniny-slub-chrzest-komunia-rocznicawykrojnik-memory-box-marianna-desing-cottage-cutzz-joy-10 kartka-recznie-robiona-zyczeniaurodzinyimieniny-slub-chrzest-komunia-rocznicawykrojnik-memory-box-marianna-desing-cottage-cutzz-joy-11 kartka-recznie-robiona-zyczeniaurodzinyimieniny-slub-chrzest-komunia-rocznicawykrojnik-memory-box-marianna-desing-cottage-cutzz-joy-12 kartka-recznie-robiona-zyczeniaurodzinyimieniny-slub-chrzest-komunia-rocznicawykrojnik-memory-box-marianna-desing-cottage-cutzz-joy-13

 

8 komentarzy

 1. Jadwiga pisze:

  przesłodki komplecik 🙂

 2. aga-craft pisze:

  Jaki słodki szczeniaczek 🙂 Już zerkam do sklepu co tam za nowości kuszą 🙂

 3. Aisab pisze:

  dziękuję bardzo:)

 4. EwaJ pisze:

  Ten psiaczek jest cudowny! Komplecik prześliczny Basiu, jak zwykle dopieszczony w każdym calu. Dawno już sobie nie kupiłam żadnego wykrojnika – lecę obejrzeć.
  Buziaczki na weekend!

 5. Celestial pisze:

  Ale slodziaczek! Cudny komplecik 🙂

 6. olenka_ja pisze:

  Faktycznie sama słodycz :)) te zwierzaczkowe wykrojniczki są niesamowite! w tym się można zakochać od ręki 🙂 ja choruję póki co na świątecznego renifera Mariankowego :)) one wszystkie są takie słoooodkie :))

 7. ewinka Nowa pisze:

  Psinka urocza ,ażurki w tle zachwycające :-)))

 8. Mirela pisze:

  Śliczna i cudowna karteczka, a torebeczka boska 🙂

Dodaj komentarz